80-314 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 303
(teren zakładów FALA)
tel/fax.: 58 341 84 41, tel. kom.: +48 607 128 996

Tablice elektroniczne   Kasetony (płaski ekran)   Kasetony (tłoczony ekran)   Litery styrodurowe   Litery podświetlane   Grafluxy   Tablice   Pozostałe wyroby   Druk cyfrowy     KONTAKT - MAPA


Zakład Produkcji Reklam


DZIAŁ PRODUKCJI

Kasetony podświetlane na zamówienie pod wymiar wytwarzane są z profilu aluminiowego o szerokości 140 mm - 5 wrębów na licu lub z profilu o szerokości 100 mm (gładki). Plecy kasetonów z blachy ocynkowanej gr. 0.75 mm a ekrany z plexi mlecznej gr. 3 - 4 mm (w zależności od wymiarów kasetonu).  Oświetlenie kasetonów - wyładowcze (standardowo świetlówki, startery POLAMP lub NARVA, stateczniki nisko stratne VOSSLOH SCHWABE, oprawki STUCCHI). Ilość świetlówek dobierana jest indywidualnie do każdego kasetonu w rozstawie od 25 do 34 cm. Stosujemy świetlówki 18 W - 60 cm, 30 W - 90 cm, 36 W - 120 cm, 58 W - 150 cm. Jeden z boków kasetonu posiada zdejmowany kątownik(i) 20 x 20 mm, co umożliwia włożenie ekranu(ów). Ramy do kasetonów mogą być pomalowane proszkowo na dowolny kolor w/g palety RAL. Koszt malowania proszkowego 1 ramy (farby niemetaliczne) wynosi 150 zł netto dla kasetonów o długości do 3,40 m oraz 250 zł netto dla kasetonów o długości od 3,40 do 6,00 m.
W przypadku malowania proszkowego kilku ram na ten sam kolor cena wyliczana jest indywidualnie.
Koszt instalacji wyłącznika zmierzchowego (wodoszczelny, 10 A) - 50 zł netto.

Kasetony podświetlane z tłoczonym ekranem wytwarzane są z profilu aluminiowego A 6209 produkcji huty KĘTY S.A. (szerokość 100 mm - 12 wrębów na licu). Rama kasetonu z giętymi  narożnikami w standardzie malowana jest proszkowo na kolor jasno-szary RAL 7035. Istnieje możliwość zamówienia kasetonów polakierowanych proszkowo na dowolny kolor w/g palety RAL za dopłatą 40 zł netto/szt. Przy ilościach powyżej 5 szt. lakierowanie proszkowe na dowolny kolor w/g palety RAL zawarte jest w cenie kasetonu. Ekrany do kasetonów z ramą giętą wykonujemy techniką termoformowania (tłoczenie próżniowe) z plexi mlecznej (szkło akrylowe - PMMA) gr. 2 mm. Dla podświetlanych kasetonów jednostronnych plecy wykonane są z PCV spienionej o gr. 4 mm. Oświetlenie LED dostosowane do wymiarów oraz kształtu kasetonu.

DZIAŁ USŁUG

Litery blokowe (podświetlane) wykonujemy według dostarczonych projektów w wielu wariantach i wymiarach. Podświetlane - czoło z plexi mlecznej lub barwnej, boki z PCV lub plexi , plecy z PCV. Do oświetlania liter stosujemy moduły led smd (trzy lub czterodiodowe) co zapewnia równomierne, energooszczędne i trwałe oświetlenie. Litery blokowe (pudełkowe) bez oświetlania wykonywane są z PCV - białe lub kolorowe w zakresie kolorów dostępnych dla spienionej pcv.
Litery i znaki blokowe (wycinane ze styroduru na ploterze termicznym) wykonujemy według dostarczonych projektów w dowolnych grubościach, przygotowane do dalszej obróbki lub całkowicie wykończone (sklejone i pomalowane farbami matowymi lub metalicznymi). Do wykończenia liter stosujemy również dodatkowe klejone lica z plexi lub innego tworzywa.
Prezentery (grafluxy) - reklamy świecące krawędziowo wykonujemy z plexi bezbarwnej gr. 6 mm, frezując komputerowo znaki graficzne i napisy. Kolory laminowane są folią transparentną wg palety RAL. Oświetlenie diodowe led umieszczone w dedykowanym, anodowanym, aluminiowym profilu zamkniętym.
Postery (koziołki reklamowe) wykonane są z PCV o grubości 5 lub 6 mm w zależności od wielkości. Dwie sztywne płyty na nóżkach połączone zawiasem umożliwiają po rozłożeniu prezentację oferty reklamowej na zewnątrz sklepu, punktu usługowego itp.
Wyroby z plexi i PCV wykonywane są pod konkretne zamówienie. Nasza pracownia zapewnia cięcie, komputerowe wycinanie oraz frezowanie, gięcie, polerowanie oraz klejenie plexi i PCV. Umożliwia to wykonanie nieomal każdego wyrobu według dostarczonego projektu.
Transparenty reklamowe (banery) wykonywane są na zaoczkowanej tkaninie PCV - drukowane na ploterze solwentowym o dużej rozdzielczości.    Zaprzyjaźnione strony:    

Ostatnia aktualizacja .... poniedziałek 20 lipca 2015.